**Red-Zone The GodFather**
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PrO Stunt Club

In jos

PrO Stunt Club Empty PrO Stunt Club

Mesaj  Admin Joi Mar 24, 2011 11:54 am

De cand m'am apucat de acest joc am descoperit ceea ce inseamna "Stunt".Acest cuvant se refera la schemele facute cu Bike-ul(Motoare).
Practic stunturi de 3 ani pana astazi cand am considerat ca sunt un fel de PRO asa ca mi'a venit ideea de a deschide un club numit PrO Stunt Club in care toti cei ce se pricep la scheme me motor sunt bine veniti.Membrii acestui club vor fi obligati sa participe la toate intrunirile ce vor avea loc in Weekend-uri seara.Rolul vostru in acest club este de a practica Stunturi cat mai des,eu sunt aici pentru a va invata,pentru a aduce pasiunea aceasta in mai multi jucatori.Pentru a intra in club trebuie sa dati o proba cu mine,sa imi aratati ce stunturi puteti avand la dispozitie aproximativ 30 de minute sa reusiti cel mai complicat stunt al vostru.

Regulamentul Impus Membrilor Clubului:
1)Ascultati de Lider si de Membrii superiori voua(rank mai mare) iar prin "ascultati" ma refer doar la stunturi,nu la "Dami masina ta","Dami bani" etc.
2)Nu vreau sa va vad laudandu-va la ceilalti playeri deoarece ati intrat in acest club si sunteti foarte buni stunteri,toti suntem egali.
3)Prezenta este obligatorie,daca nu puteti venii imi trimiteti /w in zilele anterioare,sper ca voi reusii sa fac un sub forum acestui club,vom reusii doar daca suntem seriosi si impunem un comportament civilizat.
4)Stunturile se fac de regula cu nrg-ul deoarece este un motor foarte accesibil si foarte usor de controlat.
5)Nu cereti rank,asta poate duce la avertisment urmat de demitere.
-Momentan acestea sunt regulile,pe parcurs voi venii cu reguli noi.

Rank-ul va fi distribuit in functie de activitate,stunturi realizate,prezenta la intrunirile clubului.
Deasemenea voi revenii cu o "schema" a rank-urilor atunci cand vom avea destui membrii si un subforum.

Model de cerere:

-Nick:
-Level:
-Varsta:
-Print Screen-uri cu stunturi reusite(minim 4):
-Vei respecta regulile clubului?:
-SS cu /stats:


Va astept cu cererile!

Admin
Admin

Mesaje : 228
Data de inscriere : 15/01/2011

https://red-zone-gf.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum